Bekaret nedir?

Bakire, hiç seks yapmamış biri. Fakat insanlar “cinsiyeti” ve “bekaretini kaybetmeyi” birçok farklı şekilde tanımlarlar.

Bakire olmak ne demektir?

Bakire, hiç seks yapmamış biri – ama göründüğü kadar basit değil. Çünkü cinsiyet farklı insanlar için farklı şeyler ifade eder, bu yüzden bekaret de farklı şeyler ifade edebilir.

Birçok insan vajina penis ilk kez seks yapmanın bekaretini nasıl kaybettiğini düşünüyor. Ancak bu, birçok insanı ve diğer seks türlerini resimden çıkarıyor. Bazı insanlar vajinada penis seks yapmadılar, ancak başka tür seks yaptılar ( oral seks veya anal seks gibi ) – ve kendilerini bakire olarak görebilir veya görmeyebilirler. Ve hiçbir zaman vajinada penis seks yapamayan lezbiyen, gey, biseksüel veya panseksüel insanlar var. Ancak muhtemelen vajinada penis seks yapmadığı için kendilerini hayat boyu bakireler olarak görmezler.

Birçok kişi tecavüz ve cinsel tacizin seks olmadığını düşünüyor – her iki eşin de rızası varsa sadece seks. Birisi ilk kez vajinal seks, oral seks veya anal seks yaptığında zorlandıysa veya baskı yaptıysa, bunu “bekaretini kaybetme” olarak görmeyebilir.

bekaret tanımı karmaşıktır ve neye inandığınıza karar vermek size kalmış. Bazı insanlar “bekaret” in ne anlama geldiğini veya önemli olduğunu düşünmezler. Bakire olup olmadığınızı vurgulamak, cinsel deneyimleriniz hakkında hissettiğinizden çok daha az önemlidir. Kendinize sorun: Yaşadığınız veya sahip olmamaya karar verdiğiniz cinsel deneyimlerden memnun musunuz?

Kızlık zarı nedir?

Kızlık zarı, vajinanızın açılışında bulunan ince, etli bir dokudur .

Orada ilahilerle ilgili çok fazla kafa karışıklığı var. Birçok insan, kızlık zarı vajinanın açılmasını tamamen gerilene kadar kapladığını düşünür, ancak genellikle durum böyle değildir. Çoğu zaman, zar doğal olarak dönem kanının çıkması ve tamponları rahatça kullanmanız için yeterince büyük bir deliğe sahiptir. Bazı insanlar çok az kızarıklık dokusuyla doğarlar, hiç kızlık zarı yokmuş gibi görünürler. Nadir durumlarda, insanların tüm vajinal açıklığı kaplayan durumlar vardır veya kızlık zarlarındaki delik çok küçüktür – ekstra dokuyu çıkarmak için küçük bir prosedür için bir doktora görünmeleri gerekebilir. Tıpkı vücudumuzun diğer kısımlarında olduğu gibi, zar herkes için biraz farklıdır.

Hakkında admin

blank

Tekrar Deneyin

Kızlık Zarı Gözle Görülür Mü?

Kızlık Zarı Gözle Görülür Mü?

Kızlık zarı gözle görülür mü; kızlık zarının direkt olarak bakıldığı zaman vajina içerisinde görülmesi mümkün …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir