Evde Hamilelik Testi

Bir şeylerden şüpheleniyorsanız ve içinize de bu durumdan dolayı kurt düşüyor ise oldukça basit yöntemler kullanarak Evde Hamilelik Testi yapabilirsiniz. Kuvvetle muhtemel bir şekilde doğru cevapları veren bu testler sizi asla yanıltmayacaktır. Yüzdeliklere de örnek verecek olursak Evde Hamilelik Testinin doğruluk payı %99 ise hastanede yapılan testin doğruluk payı %100 olacaktır. Bundan dolayı evde yapmış olduğunuz bu testler sizi çok ama çok düşük bir ihtimalle yanıltacaktır. Fakat evde nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz ve yakınlarınızda da eczane var. Bu eczanelerden 2 ya da 3 tane test alıp uyguladığınızda çıkan çift çizgi yani pozitif olması durumunda siz %100 bir şekilde hamilesiniz demektir. Evde Hamilelik Testi örnekleri nelerdir peki?

  • Evinde şeker olmayan yoktur büyük ihtimalle. En kolay ve yanılma payı düşük olan testlerden biri olan şekerle Evde Hamilelik Testi hem çok ucuza halledilir hem de doğruluk payının en fazla olduğu testlerden biridir. Peki bu test nasıl uygulanır?
    • Sabah kalktıktan hemen sonra idrarınızı yapmanız ve bir kaba koymanız gerekmektedir. Bu işlemi yaptıktan sonra da bir kâseye şeker koyun. Şekeri koymuş olduğumuz kasenin içine bir tatlı kaşığı idrarınızı ekleyin. Ekledikten sonra görülen tepkimeleri dikkatlice izleyin. İzliyor olduğunuz bu tepkimelerde eğer şeker çabucak eriyor ise maalesef ki siz hamile değilsiniz, fakat şeker idrarla bile çözünmüyorsa hamile olma olasılığınız oldukça yüksektir.

 

Hakkında admin

blank

Tekrar Deneyin

Hızlı Gebelik Testi Nasıl Yapılır?

Hızlı Gebelik Testi Nasıl Yapılır?

Hızlı gebelik testi nasıl yapılır; gebelik testini eczanelerden satın alabilirsiniz. Bu aşamada bazı kişilerin daha …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir