Gebelik Testi Nasıl Yapılır?

Almış olduğunuz idrar testini uygulamak oldukça basit.

  • Bu teste sahip olduktan sonra her ne kadar testlerin çoğu aynı işleyiş biçiminde de olsa kullanımını incele. İnceledikten sonra testin yapılış aşamasına geçerken bir adet kaba idrarınızı yapın ve o testin içinden çıkan damlalığa bir çubuk yardımıyla damlatın. Bunu yaptıktan sonra 5-6 dakikayı aşmayacak bir şekilde bekleyin ve bekledikten sonra da testinizin sonucunu olumlu ya da olumsuz bir şekilde göreceksiniz. ,

Eğer yapılan bu teste güvenmiyorsanız doktorunuza gidip kan tahlili isteyerek hamile olup olmadığınızı doktorunuz ile beraber öğrenebilirsiniz. Kan testinin doktorun incelemesiyle herhangi bir farklılık ve değişiklik sezmişse ve siz de rapora bakmak istediğinizi belirtip raporunuzu elinize aldığınızda çıkan sonucun 20 altında ise negatif fakat 20’nin üstündeyse de kesinlikle hamile olduğunuzu öğrenmiş oldunuz.

Eğer ilişkiye girdikten sonra hamile kalıp kalmadığınızı da öğrenmek istiyorsanız Ultrason ile Gebelik Testine tabii olabilirsiniz. Bunu istediğinizi belirterek bu konuda bilgiye sahip olabilirsiniz.

  • Cinsel ilişkiye girdikten sonra hemen hemen 4-5 hafta sonra girmiş olduğunuz ultrasonda belki bir ihtimalle bebeğin bile kalp atışlarını duyabilir ve gebelik kesesinin de oluştuğunu görebilirsin. Fakat bu Ultrason ile Gebelik Testine hemen erken girmeniz sizi yanıltabilir. Bundan dolayı da daha kolay bir şekilde erişilen diğer testlere tabii olmanız sizin daha kolay öğrenmenize yardımcı olacaktır.

Hakkında admin

blank

Tekrar Deneyin

Hızlı Gebelik Testi Nasıl Yapılır?

Hızlı Gebelik Testi Nasıl Yapılır?

Hızlı gebelik testi nasıl yapılır; gebelik testini eczanelerden satın alabilirsiniz. Bu aşamada bazı kişilerin daha …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir