İlişki Sırasında Kızlık Zarının Yırtılması

Genelde bilindiği üzere ilk cinsel deneyiminde kızlık zarının yırtılması söz konusu olmaktadır. Bu ilişki sonrasında vajinadan kan gelmesi beklenir. Ancak bu ilişkilerin neredeyse yarısında abartılacak derecede bir kanama gerçekleşmeyebilir. Bilindiği üzere kızlık zarı vajinanın hemen girişinde bulunur ve ince kılcal damarlardan oluşur. Her kadında farklılık gösteren bekaret zarının bozulması sırasında herhangi bir kanama olmayabilir. Bunun nedeni zarın ortasındaki deliğin geniş olmasından dolayı zarın elastik bir yapıda olmasıdır.

blank

Vücudumuzun diğer bölgelerinde bulunan kanamalardan çok da farklı olmayan kızlık zarının kanı her kadında farklılık göstererek pembemsi lekeden çok yoğun kırmızı kanamaya kadar değişiklik gösterebilir. İlk başta sadece birkaç damla olan kanama ardından birkaç gün lekelenme şeklinde kanamaya devam eder. Eğer bir akciğer ya da kan hastalığınız varsa bu kanama koyu bir kırmızı şeklinde olacaktır. Fakat eğer kızlık zarının arkasındaki bir damar açığı çıkarsa da kanamanız durmaya bilir bu süreç için de mutlaka bir doktora başvurmanız gerekir.

Her zaman merak edilen bir diğer konu ise kızlık zarı yırtılırken ağrı yaşanır mı konusudur. Eğer kadın ilişki sırasında korkup kendini kasarsa ya da zarın kalın olması, zardaki deliğin küçük olması gibi durumlarda acı çekebilir. Fakat ön sevişme ile sağlanacak olan kayganlık sayesinde kadın çok az bir acı hisseder ya da hiçbir acıyı hissetmez.

Hakkında admin

blank

Tekrar Deneyin

blank

Esnek Kızlık Zar Yapısı

Kızlık zarı hayatının ilk cinsel ilişki sırasında bozulur. Çünkü her zaman, bir kadının bekaret sembolü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir