İlk Cinsel İlişki Sırasında Kızlık Zarı Mutlaka Kanıyor Mu?

Cinsel ilişkinin ilk yarısında kadınların% 44’ünde kızlık zarında kanama olmaz. Bu nedenle, “ilk cinsel ilişki sırasında daima kızlık zarı kanaması” ifadesi yanıltıcı olacaktır. Özellikle, kızlık zarının elastik yapısı, cinsel ilişki sırasında yıpranmasına ve dolayısıyla kanamanın oluşmamasına yol açar. Bu durumda, kızlık zarının nasıl anlaşılacağı sorusu işe yaramaz ve yine bir kadın hastalığına ve bir doğum uzmanına başvurmanız gerekir. Kanama eksikliğinin bir başka nedeni, dokunun damarları olmaması veya çok düşük olmasıdır. Kanama olmadığında, cinsel ilişkiye rağmen, bekaret zarının kanama olmadan kırıldığının açık olup olmadığı sorusu ortaya çıkar. Muayene olarak, kızlık zarının yırtılmış olup olmadığını görebilirsiniz.

blank

Ek olarak, kızlık zarının bozulup bozulmadı sorusu anlaşılabilir ve kanama zamanı da merak edilmektedir. Kanamanın 1-2 gün içinde durduğunu ve kanın renginin pembe, kırmızı veya kahverengiye yakın bir renk olabileceğini unutmayın. Kanama 1 veya maksimum 2 ped olacaktır. Kanamanın bazı durumlarda  3 güne kadar sürebileceğini söylemek nadirdir.

Mastürbasyon bakireliğe zarar verir mi?

Kızlık zarı yapılan mastürbasyon sırasında yırtılabilir. Bir parmak veya bir nesne için, kızlık zarı dokusunu yırtmak için vajinaya 1.5 santimetre sokmak yeterli olabilir ve bu nedenle kızlık zarının bozulup bozulmadığı nasıl anlaşılacağı sorusu çözülmez. Çünkü cinsel ilişki dışında toplumdaki kızlık zarı kopmalarının en yaygın nedeni mastürbasyon.

Hakkında admin

blank

Tekrar Deneyin

Kızlık Zarı Gözle Görülür Mü?

Kızlık Zarı Gözle Görülür Mü?

Kızlık zarı gözle görülür mü; kızlık zarının direkt olarak bakıldığı zaman vajina içerisinde görülmesi mümkün …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir