Kızlık Zarı Aynaya Bakılarak Görülür mü?

 

Birçok kadının merak ettiği sorulardan bir tanesi de kızlık zarı aynaya bakılarak görülür mü? Sorusudur. Bilinmesi gerekir ki kızlık zarı aynaya bakılarak her hangi bir el hareketi ile görülmesi imkansızdır. Mutlakla bir jinekoloji muayenesinden geçilmesi gerekir. Muayene sonucunda net bir bilgi alabilirsiniz. Kızlık zarını kendiniz kontrol ederken de sağlam olan zara zarar verebilirsiniz. İstenmeyen sonuçlar almak istemiyorsanız mutlaka Kızlık zarı muayenesi Ankara ile irtibata geçmelisiniz. Bu muayene ile hem kızlık zarınızın bozulup bozulmadığını anlayacak hem de zarınızın çeşidini öğrenmiş olacaksınız. Zar muayenesi için 18 yaş üstü kadınlarda bir prosedür gerekmese de 18 yaş altı kadınlar için ebeveyn izni gerekmektedir.

Kızlık zarı iki çeşitte bulunuyor. Bunlardan biri olan Esnek kızlık zarı  cinsel ilişki sırasında kanamaya mahal vermemektedir. Bu da Ataerkil partnerlerde büyük sorunlar yaratmaktadır. Yapılacak olan bir muayene ile zarın yapısını öğrenmeniz mümkün. Unutmayın ki esnek yapıda olan zarlar da bazen kanamanın az olabileceği gibi bazen de hiç meydana gelmez. Kızlık zar muayeneleri adli vakalar dışında tamamen gizli tutulmakta ve de asla dışarıya bilgi sızdırılmamaktadır. Hasta mahremiyetine oldukça dikkat edilmektedir. Kızlık muayeneleri oldukça acısız ve kısa sürelidir. Panik yapmadan muayene olabilirsiniz.

Hakkında admin

Tekrar Deneyin

Kızlık Zar Yapısı

Kızlık zarı yapısı  mukoz membran kısmen vajina dış delik kapsayan, daha fazla veya daha az esnektir. Bu septum genellikle ilk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir