Kızlık Zarı Dikimi Ankara

Kızlık zarı dikimi genellikle Ankara’da daha sağlıklı olabilmektedir. Kızlık zarı dikimi tedavi işlemi kesinlikle geçici veya kalıcı olarak ikiye ayrılabilir. Fark edebileceğiniz üzere net sonuç veren tedavi ise kesinlikle kalıcı kızlık zarı dikimidir. Ankara’da kadınların kızlık zarı dikimi uygulamasından memnun kalması çok zor bir ihtimaldir. Tedavi merkezleri genellikle geçici kızlık zarı dikimi işlemi yapmaktadır. Ancak kızlık zarı dikimi kesinlikle basite alınacak bir işlem değildir. Adına Fleb yöntemi denilen basit bir uç uca dikme ve birleştirme tekniği ile kalıcı kızlık zarı dikimi işlemi gerçekleşmiş olur. Bu sayede kızlık zarı dikimi sonrasında zarın bütünlüğü yeniden sağlanmış olur. İnsanlar bu işlemden sonra ilk ilişki sonrasında tekrar kanama olduğunu görürler. Tedavi gördüğünüz tedavi merkezi kızlık zarı dikimi işlemini lokal anestezi altında yapmaktadır. Lokal anestezi ile beraber yapılan işlemlerden sonra Fleb yani kalıcı kızlık zarı dikimi işlemi gerçekleşmiş olur.

Geçici kızlık zarı dikimi sonrasında eğer kısa bir süre içerisinde cinsel ilişkiye tekrar girilmezse burada uygulanmış olan tüm dikişler yavaş yavaş açılacaktır. Bekâretin en önemli kaynağı olan kanama cinsel ilişki sonrasında oluşmayacaktır. Bu da yanlış olanların ortaya çıkmasına sebep olabilir. O yüzden mutlaka kalıcı kızlık zarı dikimi işlemi yapılmalıdır. Kalıcı kızlık zarı dikimi sonrasında dilerseniz 10 yıl sonra dahi cinsel ilişkiye girseniz bekâret kanaması gerçekleşecektir.

blank

Kızlık Zarı Nedir? Kızlık Zarı Neden Dikilir?

Kızlık zarının Latince adı Hymen’dir. Yunan ve Roman mitolojilerinde adı Dionysus olarak geçer. Genellikle bekâretin önemli olduğu toplumlarda evlenme öncesinde cinsel ilişki resmen bir tabu olduğu için bekaretin çok fazla önemi vardır. İnsanlar ilk cinsel ilişki sonrasında deneyimlerini genellikle pişmanlıkla kutsayabilirler. Aynı zamanda zorla cinsel ilişkiye girmiş kişilerin psikolojik olarak tedavi gördükten sonra kızlık zarı dikimi araştırmaktır. Çünkü hak etmediği bir muamele görmüştür. Bu kara lekeden kurtulabilmek için insanlar kızlık zarı dikimi işlemlerini araştırırlar. Geçmişten kurtulmanın en kolay yolu kesinlikle kızlık zarı dikimi Ankara’dadır. Cinsel ilişkinizden pişmanlık duyuyorsanız hem psikolojik olarak rahatlamayabilir hem de geçmişten kurtulabilirsiniz.

Hakkında admin

blank

Tekrar Deneyin

Kızlık Zarı Gözle Görülür Mü?

Kızlık Zarı Gözle Görülür Mü?

Kızlık zarı gözle görülür mü; kızlık zarının direkt olarak bakıldığı zaman vajina içerisinde görülmesi mümkün …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir