Kızlık Zarı Fiyatı

Kızlık zarı fiyatı incelemesi yapıldığı zaman bazı kliniklerin oldukça uygun fiyata dikiş işlemi yaptığı fark edilmektedir. Kızlık zarının dikilmesi de dahil olmak üzere jinekolojik tüm işlemlerde kişilerin konunun uzmanları ile çalışması gerekmektedir. Aksi takdirde cinsel organınızda kalıcı hasarların oluşmasına neden olabilirsiniz. Kızlık zarının dikilmesi sürecinde karşı tarafın kişinin bu tür bir işlem uyguladığını anlaması mümkün değildir.

Kızlık Zarı Dikilir Mi?

Kızlık zarı fiyatı kategorisinde kızlık zarı muayenesi ve dikimi ayrı fiyatlara sahiptir. Kızlık azarının herhangi bir darbe sonucunda yırtılıp yırtılmadığını evlenmeden önce bir kontrol ettirmek isterseniz kesinlikle doktorunuza danışmalısınız. Bu şekilde herhangi bir darbe alıp almadığını öğrenebilirsiniz. Kişilerin bu muayeneyi kendi başına yapmasının çok da mümkün olmadığını ayrıca bildirmek gerekir.

Kızlık zarının sanılanın aksine vajinanın giriş kısmını kapsamlı bir biçimde kapatmadığını da eklemek gerekmektedir. Kızlık zarının yırtılması tabiri de tamamen kapalı olan bir dokunun yırtılması olarak akıllara gelmektedir. Fakat cinsel ilişki ile vajinada yer alan genellikle orta kısmında delik ya da delikler olan bir dokunun kanaması manasına gelmektedir. Kızlık zarı muayenesinin daha sağlıklı olması ve kesin sonuç vermesi için konunun uzmanları ile iletişim kurmanız sizin için çok daha mantıklı olacaktır.

Kızlık Zarı Dikim Detayları Nelerdir?

Kızlık zarı fiyatı kapsamında dikim ile alakalı size gerekli olan tüm bilgilerin verilmesi de bulunmaktadır. Kişilerin kızlık zarı dikim aşamasında bu dokunun hiç tahrip edilmemiş haline yeniden kavuşturulması söz konusu olmayacaktır. Bunun aksine, sadece ilk gece kanama olmasını sağlayacak bir dikişin atılması sağlanacaktır. Bu dikiş ile beraber ilk gece kanamanın olması sağlanacaktır. Kişilerin dikiş atılmasının sonrasında, bir iki gün içerisinde cinsel ilişkiye girmesi gerekmektedir. Bu nedenle evlilik töreninin sadece bir iki gün öncesinde bu tür bir işlemin yapılması daha mantıklı olacaktır.

Kişilerin kızlık zarı dikim aşamasının sonrasında istirahat etmesi gerekmeyecektir. Direkt olarak taburcu olmalarına da olanak verilmektedir. Bir ağrı ya da sancı da meydana gelmeyecektir. tabi ki bu süreç içerisinde konunun uzman isimleri ile iş birliği yaptığınızdan emin olmanız gerekir.

Hakkında yazar

blank

Tekrar Deneyin

blank

Kızlık zarı Nasıl Yapıdadır?

Vücudun bu küçük kısmı olan kızlık zarı hakkında çok fazla sorunuz olabilir. Bugün, kızlık zarı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir