Kızlık Zarı Muayenesi Ankara

 

Hymen muayenesi olarak da bilinen kızlık zarı muayenesinde kızlık zarının bozulup bozulmadığı ya da her hangi bir hasar alıp almadığı anlaşılarak bireyin isteğine göre jinekolog tarafından gereken işlen gerçekleştirilebilir. Kızlık zarı muayenesi Ankara ile bu muayeneyi hiçbir stres ya da sorun yaşamadan atlatmanız mümkün olacaktır. Yapmanız gereken sadece jinekoloğumuzdan randevu alarak muayenemizi ziyaret etmektir. Toplumumuz gereği çok hassas bir konu olan kızlık zarı konusu bakireliğin bir simgesi haline geldiği için kadınlar utanabilir. Fakat şunu söylemem gerekiyor Ankara kızlık zarı muayenesi sırasında sizi rencide edecek üzecek hiçbir konu ile karşı karşıya gelmeyeceksiniz.
Kızlık zarı muayenesi daha öncekiler gibi normal jinekolojik muayeneye benzer. Hasta jinekolojik masanın üzerine yerleştirilir. Vajinanın dudakları açılır ve kızlık zarı (kızlık zarı) görsel olarak incelenir ve incelenir. Muayene sırasında, jinekolog kaymayı önlemek, dudakları labia minorayı yanlara doğru çekmek ve kızlık zarını daha net görmek için gazlı bezle tutar. Bazen kızlık zarı daha derin olabilir. Bu durumda, hasta itilir ve kızlık zarı görülmeye çalışılır. Kızlık zarı muayenesi 5 dakikadır ve muayene sırasında ağrı veya ağrı yoktur, hiçbir şey sokulmaz veya kanamaz.

kızlık zarının aynaya veya eline bakarak kendisi tarafından muayene sonucunu anlaması imkansızdır. Ayrıca yırtılmayan kızlık zarına da zarar verebilir. Bu yüzden kızlık zarı muayenesi bir doğum uzmanı tarafından yapılmalıdır. Kızlık zarı incelenirken; Bir kişinin sahip olduğu kızlık zarı türü de belirlenebilir. Bu muayeneden sonra kişiden kişiye değişen kızlık zarı türleri kolayca görülebilir. Özellikle, septal kızlık zarı olan kadınlar (ara bölmeli kızlık zarı) eşleriyle seks yapmakta sorun yaşayabilir.

Hakkında admin

blank

Tekrar Deneyin

blank

Kızlık Zarı Aynaya Bakılarak Görülür mü?

  Birçok kadının merak ettiği sorulardan bir tanesi de kızlık zarı aynaya bakılarak görülür mü? …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir