Mastürbasyon Esnasında Kızlık Zarının Yırtılması

Kızlık zarı yırtılması durumu bazen mastürbasyon yaparken de gerçekleşebilir. Bu gibi bir durum mastürbasyonu nasıl yaptığınıza bağlıdır. Eğer yabancı bir cisim vajinanın içine girerse kızlık zarı bozulması durumu ile karşılaşılabilir. Fakat sadece kızlık zarının bulunduğu bölüme inmeden sadece klitroisin yüzeyinde yapılan bir sürtünme kızlık zarına herhangi bir zarar vermez. Bir diğer seçenek ise eğer kızlık zarınız esnek ise bu zarın yırtılmama olasılığı vardır. Kızlık zarının bulunduğu iç kısımda yaşanılacak bir sürtünme zarın yırtılması ve kan gelmesine neden olabilir.

blank

Kızlık Zarı Bozulmadan Hamile Kalınabilir Mi

Çoğu zaman akıllara takılan bir diğer soru ise Kızlık zarı bozulmadan hamile kalınır mı olmaktadır. Bilinmesi gerekir ki spermler oldukça hızlıdırlar. Bu spermlerin zarı geçip yumurtalara geçmesiyle bir döllenme söz konusu olabilir. Böyle durumlarda herhangi bir ilişki yaşamadan da vajinanın üzerine boşalınması söz konusu olduğunda zar bozulmadan da hamile kalına bilinir. Kızlık zarı yırtıldıktan sonra bazı durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz,

  • Kanama ya da aşırı kanama,
  • Hijyenik bir beraberlik değilse enfeksiyon,
  • Fistül formasyon.

Esnek kızlık zarı bulunan bir kadında ilk ilişki sırasında kan gelmez ya da çok az gelebilir. Bayanların %15 in de bu durum söz konusu olmaktadır. Doğuştan kaynaklandığı için herhangi bir müdahale söz konusu olamaz. Eğer vajinal doğum yapılırsa bu zar o doğum sırasında yırtılır.

Hakkında admin

blank

Tekrar Deneyin

Kızlık Zarı Gözle Görülür Mü?

Kızlık Zarı Gözle Görülür Mü?

Kızlık zarı gözle görülür mü; kızlık zarının direkt olarak bakıldığı zaman vajina içerisinde görülmesi mümkün …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir